Return to O nás

O nás

Lenka a Radek
manželský pár, který svedla dohromady láska k fotografování.

S prvními fotkami začínali před řadou let, fotili na starou Praktiku a v temných komorách rodičů trávili hodiny vyvoláváním svých fotek. Ačkoli se nevěnovali studiu fotografie, nebo jiného příbuzného oboru, fotografie pro ně byla natolik srdeční záležitostí, že se neváhali vrhnout do vod profesionálního focení.
Z počátku šlo jen o občasné zakázky focení portrétů, dětí a svateb, ale díky jejich flexibilnímu přístupu, vstřícnosti a otevřenosti pro vše nové, se stali vyhledávanými fotografy na plný úvazek.

Radek s Lenkou 13. 3. 2009 otevřeli svůj fotoateliér v České Lípě, kam za nimi od prvního záblesku světel fotoaparátů dorazila spousta dětí, rodin, modelek, sportovců a jiných klientů, kterým záleží na zachycení jedinečných okamžiků a emocí, stejně jako Radkovi a Lence.
Manželé Baštovi se neustále posouvají kupředu, nejen díky technice, které za ta léta vystřídali mnoho, od kompaktního Olympusu, po dnešní Canon 5D Mark III, ale také neustálým rozšiřováním fotografických služeb, komfortu který poskytuje jejich rekvizitami nabitý ateliér a jejich ochota cestovat za klienty po celé republice.
Radek s Lenkou se specializují na svatební a rodinnou fotografii, spolupracují s několika módními domy, pro které fotí magazíny a produktové fotografie a také pro své klienty připravují tématická focení, jako třeba Budoir, nebo Pin-Up.
Největší radost jim dělá spokojenost zákazníků a jejich návrat do ateliéru.

Čím fotíme:
Canon EOS 5D Mark III

Sigma 35mm f/1.4 DG HSM Canon
Canon EF 70-200mm f/2.8L USM
Canon EF 50mm f/1.4 USM

Tamron 24-70mm f/2.8 Di USD Canon
Canon EF-S 17-55mm f/2.8 IS USM