Informace

Většinou se nás každý zákazník ptá, jak takové fotografování probíhá a co si má přinést s sebou.
Zde jsou odpovědi na vaše nejčastější otázky.

Fotíme většinou na boso, pokud jsou součástí některého stylu boty, musí mít řádně očištěnou podrážku – na pozadí si budete také sedat a lehat.
V botníku určitě máte lodičky či páskové boty na podpatku.
Pokud se dobře sladíte a máte nějakou extravagantní obuv (např. vysoké kozačky na jehlách apod.), neváhejte ji přinést do ateliéru. 

Každé focení je připravené individuálně k potřebám zákazníka, proto nemusíte mít obavy, že informace zveřejněné na těchto stránkách platí pro každého, na všem se dá domluvit.

Focení většinou trvá nejdéle 1,5 hodiny, pokud se nejedná o inscenované focení, nebo focení venku, zde je doba focení delší.

Dodržujte prosím dohodnutý čas. V objektu, kde se atelier nachází, nebydlíme, nemá proto cenu jezdit o půl hodiny dříve, na druhou stranu je škoda dostavit se později a připravit se tak o váš čas na fotografování.

S sebou si přineste oblíbené oblečení. Čím více věcí bude na výběr, tím lepší je výsledek z focení.
Na rodinné a partnerské se snažte sladit barvy. Mužům sluší košile a nebo trička nejlépe bez nápisů.

Bláznivé oblečení vypadá na fotkách zajímavě, nebraňte se zaexperimentovat. Pro focení párů nebo skupinek je vhodnější domluvit se na sladěném oblečení.

Použijeme i vaše doplňky, korále, řetízky, náušnice, šály, šátky, boty na jehlách, pásky, náramky, klobouky, kabelky.
Cokoliv, co doma najdete.
V atelieru také máme mnoho doplňků, šperků a bot na vysokém podpatku.

Ohledně fotografování aktů se nebojte zeptat, v galerii je pouze malá ochutnávka naší tvorby, né každý je svolný se vystavit všem na obdiv.

Věnujete se nějakému sportu či koníčku a chcete fotografie i ze svých zálib? Přivezte si s sebou golfové hole, míčky, míče, hrací karty, časopisy, hůlku pro mažoretky apod.

 Pro děti vezměte oblíbené hračky, dětské deky, polštářky a různé oblečení. 

Nastávající maminky, vezměte si fotografie z ultrazvuku, hračky připravené pro miminko, oblečky. Vše se dá nakombinovat.
Je vhodné si s sebou vzít bílé, černé a tělové kalhotky.
V ateliéru máme různé těhotenské šaty,  různých barev a universální velikost, tak pokud je vám všechno malé u nás si určitě vyberete.

Fotografování obsahuje i detailní záběry, na toto doporučuji upravené obočí, dokonalé líčení a make-up (přeci jenom chceme na fotkách vypadat co nejlépe. 

Před fotografováním lze domluvit vizážistku, vřele doporučuji.

Doporučujeme se dobře vyspat, zarudlé bělmo a kruhy pod očima se jen těžko maskují.